Prace Budowlane tragedia w Zakopanem

KPP Zakopane

Tragiczny wypadek w Zakopanem

Tuż po godzinie 9 rano otrzymaliśmy zgłoszenie, z którego wynikało, że podczas prac budowlanych wykonywanych na ulicy Za Strugiem w Zakopanem operator koparki potrącił pieszego.
Patrol zakopiańskiej drogówki i służby ratunkowe, które przybyły na miejsce nie zdołały niestety pomóc poszkodowanemu. Ofiara wypadku to 70-letni mieszkaniec Zakopanego. Na miejscu śledczy przeprowadzili oględziny z udziałem prokuratora oraz biegłego z zakresu wypadków drogowych. Operator koparki w chwili zdarzenia był trzeźwy, nie mniej jednak na polecenie prokuratora pobrano mu krew do dalszych badań tak jak i ofierze wypadku. Zadaniem śledczych będzie teraz ustalanie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Przesłuchiwani są świadkowie oraz jest zabezpieczany monitoring. Zdarzenie miało miejsce poza drogą publiczną na bardzo wąskim dojeździe do prywatnych posesji.

R.W./fot.#policjazakopane

4 thoughts on “Prace Budowlane tragedia w Zakopanem

  1. I have read your article carefully and I agree with you very much. This has provided a great help for my thesis writing, and I will seriously improve it. However, I don’t know much about a certain place. Can you help me?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *