Wygrana zawodników Waksmunda

Pierwsza połowa wyglądała bardzo dobrze. Zawodnicy wywiązali się z planu, który postawił Trener Radosław Antolak

Był to mecz wyjazdowy, gdzie zawodnicy z Waksmunda podejmowali drużynę Płomienia Limanowa. Ponadto można zaznaczyć, że był to mecz na inaugurację rundy wiosennej.

W początkowej fazie meczu w polu karnym został sfaulowany Szymon Kolasa. Sędzia główny podyktował rzut karny, który bezbłędnie wykonał Grzegorz Byrnas nie dając szans do obrony bramkarzowi. Po chwili było już 2:0 kiedy to nad głową bramkarza gospodarzy piłkę posłał Szymon Kolasa. Jeszcze w pierwszej jak i drugiej części spotkania było kilka dogodnych sytuacji tego zawodnika do zdobycia kolejnych bramek niestety żadna z nich nie była skuteczna. Zawodnicy Huraganu ostatecznie wygrywają spotkanie różnicą dwóch bramek. W meczu debiutowali także nowe nabytki. Każdy z nich dobrze wypadł w oczach Trenera.

34 thoughts on “Wygrana zawodników Waksmunda

  1. Pingback: blackhatlinks.com
  2. Pingback: buy colt guns
  3. Pingback: buy colt guns
  4. Pingback: dragongaming
  5. Pingback: ufa
  6. After reading your article, it reminded me of some things about gate io that I studied before. The content is similar to yours, but your thinking is very special, which gave me a different idea. Thank you. But I still have some questions I want to ask you, I will always pay attention. Thanks.

  7. Thank you very much for sharing. Your article was very helpful for me to build a paper on gate.io. After reading your article, I think the idea is very good and the creative techniques are also very innovative. However, I have some different opinions, and I will continue to follow your reply.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *