W dolinie małego Kowańca

Czy ktoś z was pamięta jak to wglodało jeszcze kilka lat temu. Zapewne tak gdzie rosły drzewa i był tylko jeden mały wąwóz gdzie chodziło się na wycieczki do lasu.

Z biegiem czasu to jednak wszystko się zmieniło. To zaczęła się wycinka drzew i zaczeli utwardzać glebę pod drogę dla samochodów osobowych. Może i dobrze że coś się dzieje ale czy jednak nie na pewno Zadajmy sobie to pytanie. To w tym tekście wspomnę też o rynku w Nowym Targu pamiętacie płytę główną przy ratuszu gdzie jeszcze kilka kilka lat temu na płycie stały piękne drzewa skwery zieleni dziś tego nie ma jest tylko płyta betonu. To też tak jak my się starzejemy tak otoczenie się zmienia.

A czy na pewno na lepsze no to już wszyscy będziemy musieli odpowiedzieć sobie sami. A no Przecież żyjemy w polskim kraju gdzie mamy wolność słowa wolność wypowiedzi Każdy ma inne zdanie każdy inaczej myśli.

Oto kilka zdjęć z doliny Kowańca.

Autor zdjęć Maciek

76 thoughts on “W dolinie małego Kowańca

  1. Reading your article helped me a lot and I agree with you. But I still have some doubts, can you clarify for me? I’ll keep an eye out for your answers.

  2. Very nice post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I’ve really enjoyed browsing your blog posts. In any case I’ll be subscribing to your feed and I hope you write again soon!

  3. I have read your article carefully and I agree with you very much. This has provided a great help for my thesis writing, and I will seriously improve it. However, I don’t know much about a certain place. Can you help me?

  4. Your article made me suddenly realize that I am writing a thesis on gate.io. After reading your article, I have a different way of thinking, thank you. However, I still have some doubts, can you help me? Thanks.

  5. At the beginning, I was still puzzled. Since I read your article, I have been very impressed. It has provided a lot of innovative ideas for my thesis related to gate.io. Thank u. But I still have some doubts, can you help me? Thanks.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *