Zniszczony przystanek MZK

Akt wandalizmu. Coraz częściej słyszy się o zniszczonych przystankach A dlaczego tak się dzieje ponieważ alkohol oraz dopalacze odbierają myślenie. Być może chciał pokazać że jest mocny i potrafi rozwalić taki pszystanek autobusowy. W ten sposób dokonał aktu wandalizmu przystanek który jest publiczny i podlega karze grzywnej lub też innej karze sodowej.

Zastanówmy się czy warto to robić? ja mówię stanowczo nie ponieważ ktoś to zrobił dla ludzi którzy mogliby się schronić przed deszczem poczekać spokojnie na autobus.

dlatego powinno się ścigać takie osoby i karać za takie zachowania nie niszcz tego co sam nie zrobiłeś a później będzie szkoda za to zapłacić lub odpracować

Fot. MZK

13 thoughts on “Zniszczony przystanek MZK

  1. Your article has answered the question I was wondering about! I would like to write a thesis on this subject, but I would like you to give your opinion once 😀 majorsite

  2. I am an investor of gate io, I have consulted a lot of information, I hope to upgrade my investment strategy with a new model. Your article creation ideas have given me a lot of inspiration, but I still have some doubts. I wonder if you can help me? Thanks.

  3. Hey, you used to write fantastic, but the last few posts have been kinda boring?K I miss your great writings. Past few posts are just a little bit out of track! come on!

  4. I am a website designer. Recently, I am designing a website template about gate.io. The boss’s requirements are very strange, which makes me very difficult. I have consulted many websites, and later I discovered your blog, which is the style I hope to need. thank you very much. Would you allow me to use your blog style as a reference? thank you!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *