Podhalańskie zawody jeździeckie o Puchar Wójta Gminy Nowy targ,

Tradycyjnie w pierwszy weekend sierpnia, w malowniczo położnym Klubie Jeździeckim w Łopusznej odbędą się XXV Podhalańskie zawody jeździeckie o Puchar Wójta Gminy Nowy targ, połączone XIV Mistrzostwami Podhala w Zrywce Drzewa.
Impreza jest dwudniowa!
W sobotę dzielni jeźdźcy i amazonki będą rywalizować, w skokach przez przeszkody w czterech konkurencjach wysokościowych, a w przypadku odpowiedniej liczby chętnych, zostanie rozegrana II już potęga skoku którą w zeszłym roku wygrała Idalia Kuliga z stajni Konsul Kościelisko, pokonując wysokość blisko 160 centymetrów.
Po zmaganiach na placu konkursowym, odbędzie się zabawa do białego rana!
Niedziela będzie dniem finałowym na każdej z wysokości oraz dniem zrywki drzewa, która przyciąga niezliczoną rzeszę fanów i amatorów tej konkurencji.
“Niezmiernie mnie cieszy fakt, iż udaje nam się kultywować naszą tradycję związaną z Zawodami jeździeckimi, i jesteśmy jedynym Klubem w okolicy który rok rocznie podejmuje takie przedsięwzięcie.
Na pewno motywacji dodaje fakt iż spodziewamy się wysokiej frekwencji Zawodników, o czym może świadczyć fakt telefonów które dostaję już od marca z zapytaniami o nie.
Nie zapominając o najważniejszych uczestnikach imprezy, czyli naszych kibicach, możemy obiecać iż z Panem Stanisławem Bułą na czele, właścicielem tego przepięknego ośrodka dołożymy wszelkich starań, żeby nikomu nie zabrakło atrakcji
Także już dziś zapraszam do udziału oraz bacznego śledzenia naszego wydarzenia na Facebooku które możecie znaleźć wpisując XXV Podhalańskie zawody jeździeckie o Puchar Wójta Gminy Nowy targ”

13 thoughts on “Podhalańskie zawody jeździeckie o Puchar Wójta Gminy Nowy targ,

  1. I have read your article carefully and I agree with you very much. So, do you allow me to do this? I want to share your article link to my website: Sign Up

  2. Your article made me suddenly realize that I am writing a thesis on gate.io. After reading your article, I have a different way of thinking, thank you. However, I still have some doubts, can you help me? Thanks.

  3. After reading your article, I have some doubts about gate.io. I don’t know if you’re free? I would like to consult with you. thank you.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *